Deprecated: Calling get_class() without arguments is deprecated in /home/vmcerisim/htdocs/www.vmcerisim.com.tr/wp-includes/class-wp-http.php on line 329
Kabinli Tip Dikey Asansörler (Home Lift) | VMC Asansör Erişim Sistemleri

EV ASANSÖRÜ

E07 Hidrolik bir Asansör’dür. Kuyu dibi ihtiyacı çok düşüktür. En son kat ile tavan altı arası en düşük seviyededir. Bu sayede mimari zorlulukları kolay aşabilmiştir. Tekerlekli sandalye kullanıcılarında tercih ettikleri bir üründür.

E07 HD Heavy Duty Hidrolik bir Asansör’ dür. E07 nin tüm özelliklerini kapsar onu sadece özel kılan ağır yükleri de geniş kabin alanı sayesinde rahatlıkla taşımasıdır.Sedye taşımaya uygun ölçüleri sayesinde hastane ve özel kliniklerin tercih ettikleri bir üründür.

Eco Vimec olağanüstü tasarımı ile 2014 yılında piyasaya sürüldü. Onu diğerlerinden ayıran başlıca özellik, makine odası için bina içinde bir yer ihtiyacı olmamasıdır.

E10 Makine Dairesiz bir Asansör’ dür. Kuyu dibi ihtiyacı çok düşüktür. En son kat ile tavan altı arası en düşük seviyededir. Bu sayede mimari zorlulukları kolay aşabilmiştir. Tekerlekli sandalye kullanıcılarında tercih ettikleri bir üründür.