E10 Eco Vimec Kabinli Dikey Asansör​

Olağanüstü tasarımı ile 2014 yılında piyasaya sürülen Eco Vimec’in en üst seviyede emniyet ve konforunu deneyimleyin.

eco-vimec-asansör

VMC Erişim A.Ş. her gün düzinelerce insanın evlerinin değerini artıran yatırımlar yaparken aynı zamanda onlara her ortamda kolaylık ve hareket özgürlüğü veren çözümleri de üretiyor.

E10 Eco Vimec ev asansörü, makine odası gerektirmediği için her türden ev tadilatı ve tadilat işleri için de uygundur. Daha fazla kullanılabilir alan, artırılmış yük taşıma kapasitesi ve tasarruf için azaltılmış enerji tüketimi değerleri gibi açısından bakıldığında piyasada yeni ve rakipsizdir.

E10 Eco Vimec asansörlerde kullandığımız gelişmiş teknoloji sayesinde makine dairesiz elektrik sistemi ile daha sürdürülebilir ve ekolojik bir yapı oluşturuyoruz. Karşı ağırlığı olmaması sebebiyle piyasaya yeni teknik çözümler sunan asansörün kurulum ve kullanım kolaylığı sizleri çok şaşırtacak.

Yumuşak başlatma ve durdurma özelliği sayesinde inanılmaz derecede sessiz bir yapıya sahiptir. Kabindeki malzemeler ve ışıklar, kullanıcıya rahatlık ve dinginlik hissi verecek şekilde tasarlanmıştır. Sağlam ve dayanıklı ECOVimec modeli, 400 kg’a kadar yük taşıma kapasitesine sahiptir.