Deprecated: Calling get_class() without arguments is deprecated in /home/vmcerisim/htdocs/www.vmcerisim.com.tr/wp-includes/class-wp-http.php on line 329
E20 Homelift | VMC Asansör Erişim Sistemleri

Vimec Home Lift İç ve Dış Mekan Kabin Asansörü

VMC Erişim Sistemleri A.Ş, Vimec’in yeni ürününü gururla sunar. Evinize ve mekanlarınıza benzersiz özelliklere sahip bir asansör dahil edin.

Vimec ev asansörleri bir dairenin iki veya daha fazla katını birbirine bağlar ve hem iç hem de dış mekan kurulumları için uygundur. Home Lift E20, bir evin ve ailenin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış, bir evin konforunu iyileştirmek için ideal bir ev asansörü çözümüdür.

Çok yönlü ve güvenli Home Lift E20, zarafet ve sessiz çalışmayı benzersiz teknolojik özelliklerle birleştirerek evinizin tarzını vurgular ve değerini arttırır, mükemmel hale getirir.

Basit bir uygulama aracılığıyla veya önceden yüklenmiş bir ev otomasyon sistemini tamamlayan Home Lift’in Bluetooth protokolü, 72 milyon tonda mevcut olan aydınlatmanın yoğunluğunu, ışığın sıcaklığını ve renk tonlarını ayarlamanıza olanak tanır. Kabininizi parmaklarınızın ucunda özelleştirmek için güçlü bir araç.

Ahşap dahil çevreye etkisi azaltılmış, yalnızca sertifikalı ve geri dönüştürülebilir malzemeler kullanıldı. Ev asansörü, Vimec’in Dünya gezegenine yönelik felsefesini hayata geçiriyor: karbon ayak izimizi azaltmak, şirketin sosyal sorumluluğu kapsamında yapılan yatırımların bir parçasıdır.

Malzemelere, duvarlara ve zeminlere dokunun, düğme paneline dokunun. Ev asansörünüzün prestiji, eviniz için tasarlanmış özel detaylara ve kaplamalara da dayanmaktadır ve bu nedenle birçok farklı kiş için asansörlerde kullanılan olağan malzemelerden farklıdır.

Doğru hava akışı için güvenlik özellikleri kabin sistemindedir: formların şıklığına saygı duymak için tavanın üzerindeki hava girişleri görünmez; Endişelenmeden kabinde istediğiniz kadar kalabilirsiniz.

Ev tipi asansörünüz, mevcut olan akıllı ev uygulamalarını barındıracak bir pano içermektedir: Ev asansörünüzün durumunu öğrenin ve kullanım ve güvenlikle ilgili veri alışverişi ile birlikte en iyi kullanımı ve zaman içinde en yüksek verimliliğini sürdürmek için öneriler alın.

Vimec E20, en üst düzey kalite için özel olarak tasarlandı.