İç ve Dış Mekanların Vazgeçilmezi E07 Easy Move

Vmc Erişim Sistemleri A.Ş. olarak hareket özgürlüğünüzü arzu ettiğiniz tüm olanaklarla tamamlayarak herkes için rahat bir ev yaratmaya çalışıyoruz.

asansör

Tarzınız hayatınızın bir yansımasıdır. Evinizin tadını çıkarmak için ona katma değer sağlayan ve ne kadar küçük olursa olsun kendinizi rahat hissetmenizi sağlayan her detayı seçmeniz gerekir.

Easy Move ev asansörü, her türlü ev tadilatı ve tadilat işi için de uygundur. Dahası, Easy Move ev asansörleri aynı zamanda apartman dairelerine, mağazalara veya ofis binalarına da kolayca entegre edilebilir.

Hidrolik bir asansör olan E07 Easy Move’un kuyu derinliği ihtiyacı çok düşüktür. En son kat ile tavan altı arası en düşük seviyede olup bu sayede mimari zorlulukları kolay aşar. Tekerlekli sandalye kullanıcılarının da tercih ettiği bir üründür.

Özelleştirilebilir E07 Easy Move ev asansörü, evinize zarafet katarken tüm aile bireyleri için (hem daha fazla konfor arayanlar hem de yaşlılar ve engelliler) maksimum güvenliği ve konforu garanti ediyor. Her ölçüye göre yapılabilen E07 Easy Move, evin renkleri ve yüzeyleriyle mükemmel bir uyum sağlar.